xpectik (xpectik) wrote in antidolgostroy,
xpectik
xpectik
antidolgostroy

 • Music:

ВД-13. Звіт 74

Дівчата, добрий вечір, чи то вже ніч.

Дякую всім, хто пристав на правила нашого незвичного звіту. Я вважаю, що вийшло у нас дуже цікаво і все вдалося. Розумію тих, хто переживав, мабуть, що на вашому місці почувався б так само)).

Катя neznakomka1 повернулася з закінченою роботою, та й ще дуже доречною на сьогодніВеличезне дякую Тані за допомогу в коректурі і за терпіння).
Всі тексти при потребі і щоб відповідати темі звіту були перекладені, зміст ми не правили, зачіпали лише форму.
Переклади для зручності позначені курсивом.

gromova1976 ОльгаДобрий день. Почала я годинник вишивати. Хочу нагадати, що схему для мене розробила дівчина з Осінки. В процесі вишивки трошки змінила кольори та шрифт. Приклала рамку до вишивки і, мабуть, цифри доведеться випорювати! Хочу попросити у вас поради:
1. цифри залишати чи перевишивати ближче до рамки?
2. рамку залишити в такому кольорі чи пофарбувати в білий колір?
cvetopipa ІринаСьогодні не так багато встигла вишити, як минулого разу. Трохи стомилася від однієї картини, тож перейшла до іншої на кілька днів.
А це впливає на кількість хрестиків.
logped КсюшаДесь за містом дуже недорого тато купив автомобіль. "Машина" зростає. Але як подивлюся на велику кількість напівхреста, так погано стає. Сподіваюся, що ви мене зрозумієте.masha_ro Марія"Селу" на цьому тижні пощастило - спочатку я сумувала з приводу забраклих ниточок та простору, що залишається, вирішила кинути тимчасово хатку і вишивати далі внизу - парканчик і палісадник. До речі, вкотре придбати потрібний колір DMC - завдання не з легких, бо є всі, а потрібного нема. Після двох невдалих спроб роздала папірці з чарівним номером усім знайомим, хто хоча б теоретично може відвідати магазин з вишивки, і о диво - сьогодні мама принесла мені омріяний моточок. Оскільки вже принесла - треба ж терміново дірки залатати - і я вишила всі шматочки пропущеним кольором і навіть багато що ще навколо, хатка майже готова для оздоблювальних робіт беком.
А пять-овца (неперекладна гра слів) - найзатишніша у всьому овечому світі. Крісло, книжка, капці і найголовніше - КАМІН! Що ще потрібно вівці взимку для повного щастя!
Хочу ще сказати, що мені дуже подобається бувати в Україні, подобається мова, люди, природа. Все ж таки якось менше і м'якше, тепліше в усіх смислах. Шкода, що ми стали різними країнами з усілякими заморочками на кшталт віз і реєстрацій, та це щастя, що люди намагаються долати всі перешкоди і продовжують спілкуватися і дружити.
zmijuka ТаняНа цей тиждень у мене були великі плани на вишивку, але не так сталося, як бажалося. Втім, оскільки намір систематично вишивати у мене вже є, а ще є суворий наглядач, якого не хочеться засмучувати, я не те що вірю, я цілком упевнена в тому, що все вийде. Тобто результат неминучий.
annette_cz АняУ мене злітає ще один журавель, у вихідні було трохи часу. Пропоную вам вгадати, що я ще почала вишивати :)anuta_ru ДашаНу ось, такий незвичайний звіт, а мені і розповісти-то нічого. Ну не про погоду ж - з нею усе передбачувано і не надто радісно - до Москви знову прийшла зима, тепер вже надовго.
Тому краще повернемося до головної теми. Вишивала не менше, ніж зазвичай, але зараз бачу, що додалося на каниті не дуже багато. Після невеликого, але дуже насиченого Кандамара, вишивати два тижні бруківку - дивне відчуття , а скільки ще цєї доріжки попереду! Швидше б до зелених насаджень дістатися. Зате перший маленький аркуш схеми вже наполовину зроблений, а на наступному на черзі будуть будиночки і буде набагато цікавіше. І вишивати, і звітувати.llappa РитаЗамість Валуєва на цьому тижні на роботу прийшов білий хутровий звір песець, так що було майже зовсім не до хрестиків. А ще я погано розумію мову, але дуже люблю байки Павла Глазового. Наприклад, цю - дуже своєчасну:

МЕДАЛЬ

Свиня на виставці стоїть,
з корита п'є густі помиї.
Облипла салом, аж двигтить,
та ще й Медаль висить на шиї.

Отак, буває, чудеса
людина виявить у праці,
але медаль за це дадуть якійсь
безсовісній свиняці.neznakomka1 Катяя не могла пройти повз звіту рідною мовою. до того ж я таки закінчила свою таємничу роботу. Закінчення мого проекту виявилось дуже вчасним, адже це українська вишиванка в подарунок знайомому.
тож приймайте на ваш розсуд
фото робилося пізно вночі, сорочка була щойно випрана, тож якість бажає бути кращою. крупних планів не буде, просто не встигла. сорочка подарована цього тижня, тож тепер можна викладати фотоnimfs ДіанаСкажу стисло - додала ще смужку вовків і посунула рамку. Залишився зовсім невеликий шматочок! А ще почала боротьбу з чорними хрестиками ...lovenes Надія208 хрестиків. Ох і не легко де мені вони даються, але я рада кожному з них, тому що це маленькі крочки до перемоги.femina_etc ЛюдмилаСправа наближається до фіналу. Є одне АЛЕ. Мене бентежить парна кількість квітів. Ніяк не вирішу, що робити: не морочитися і залишати вишивку як є або "домалювати" квіточку, або хоча б натякнути на пелюстки непарної квітки? Що порадите?afarran_silent ДанаПрошу вибачити мені, що запізнююсь зі звітом - вчора мала таку купу роботи, що вишивальні справи мені геть вилетіли з голови. :) А сьогодні звітую одразу, як у мене почався ранок. :) Озброївшись філіжаночкою кави, авжеж.
Результат цього разу знов не надто видатний - 246 хрестиків; я далі працюю над верхнім правим кутом, але тепер вже справи підуть швидше: я робін закінчила і маю спокій, аж поки не прийде наступний.
Мушу додати ще одне: з вами цікаво, колеги. :))xpectik СергійОкрилений минулим звітом я за перші два дні тижня перевищив свою стару норму (1000 хрестиків, для згадки) настільки, що дозволив собі кілька днів пробайдикувати, але це в жодному разі не позначиться на результаті. А він такий: повністю закінчив праву чверть (далі тільки після перекріплення канити і доточування до схеми наступного аркуша) і почав "штопати одинаків" справа на ліво (шляху назад немає, і саме за цією справою пройде мій наступний тиждень).
Звіт затримав так, бо сьогодні УкрПошта випустила новорічні марки, я не зміг утриматися від спокуси і поїхав на гасіння першого дня, поповнивши свою невеличку колекцію марками, листівками зі спецштемпелем і конвертом першого дня. Там я зустрів знайомих посткросерів і моя поїздка трохи затягнулася).
Наступний звіт творчий. Мені не дуже хочеться тему Нового року, бо її і так в блогах буде достатньо, тому вибрав тему, яка отримала найбільше коментарів - "Місто, в якому я живу. Історії, цікавинки, улюблені місця" ("Город, в котором я живу. Истории, интересности, любимые места")

P.S. Олеся, одужуйте з дитиною швидше.

Вдалого всім тижня.

Tags: ВД -13
Subscribe

 • (no subject)

  Привет-привет! Наша тесная компания вышивает) Виктория diecidisera Пыталась закончить Тоскану, поэтому в сапожке прибавка в два…

 • ВД-1. Отчет №310

  Привет нашей троице! Виктория diecidisera Плюс 4 цвета. Каляки маляки стали объемнее. В любом случае, мне кажется, я стала двигаться…

 • Вд-1. Отчет №308

  Девочки, привет! Виктория diecidisera Плюс три цвета. Я лично вижу руку с микрофоном))) хотя и знаю сюжет) Анна…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 36 comments

 • (no subject)

  Привет-привет! Наша тесная компания вышивает) Виктория diecidisera Пыталась закончить Тоскану, поэтому в сапожке прибавка в два…

 • ВД-1. Отчет №310

  Привет нашей троице! Виктория diecidisera Плюс 4 цвета. Каляки маляки стали объемнее. В любом случае, мне кажется, я стала двигаться…

 • Вд-1. Отчет №308

  Девочки, привет! Виктория diecidisera Плюс три цвета. Я лично вижу руку с микрофоном))) хотя и знаю сюжет) Анна…